KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Skolplanscher 13095726
nr 1309 5726
Skolplanscher
9 st, olika motiv. Längd: 65-86 cm, höjd: 57-98 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:31:53
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)